Káráme-li dítě, naučí se ODSUZOVAT.                                                                                                                                                                                                                    Žije-li dítě v nepřátelství, naučí se ÚTOČIT.                                                                                                                                                                                                                    Žije-li dítě v posměchu, naučí se VYHÝBAVOSTI.                                                                                                                                                                                                                    Povzbuzujeme-li dítě, naučí se SMĚLOSTI.                                                                                                                                                                                                                    Žije-li dítě v toleranci, naučí se TRPĚLIVOSTI.                                                                                                                                                                                                                    Chválíme-li dítě, naučí se OCEŇOVAT.                                                                                                                                                                                                                    Žije-li dítě v poctivosti, naučí se SPRAVEDLNOSTI.                                                                                                                                                                                                                    Žije-li dítě v bezpečí, naučí se VĚŘIT.                                                                                                                                                                                                                    Pokud je dítě přijímáno a obklopeno přátelstvím, naučí se hledat ve světě LÁSKU!                                                                                                                                                                                                                    Řekni mi a já zapomenu. Ukaž mi a já si zapamatuji. Nech mě to udělat a já to pochopím.                                                                                                                                                                                                             
OBJEDNÁVKA
Obchodní podmínky


Způsob dodání a expediční poplatky

Didaktické pomůcky DiPo zasíláme prostřednictvím České pošty, a.s. službou „Balík do ruky”.

Účtujeme poštovné a balné ve výši:
    1 až 2 ks – 130 Kč
    2 až 5 ks – 145 Kč
    6 až 7 ks – 160 Kč

Soukromým osobám a firmám v případě platby „na dobírku” zasíláme výrobky s poplatkem ve výši 30 Kč.


Termín dodání

Objednané zboží dodáváme do 14 dnů od data přijetí objednávky.


Způsob platby

Školám a školským zařízením dodáváme výrobky na fakturu s 14ti denní splatností. Lze domluvit i pozdější splatnost. Soukromým osobám dodáváme zboží až po zaplacení zálohové faktury nebo na dobírku.


Reklamace

V případě reklamace nás kontaktujte písemně na adresu firmy:

OlDiPo,® spol. s r.o.,
tř. Svobody 20,
772 00 Olomouc

nebo e-mailem oldipo@oldipo.cz.

K reklamaci je nutné přiložit:
    a) kopii dokladu o prodeji – fakturu,
    b) jméno a příjmení kontaktní osoby,
    c) kontaktní adresu, telefon, e-mail,
    d) název výrobku,
    e) popis závady.

Reklamace přijímáme pouze do 14 dnů po obdržení výrobku.


Ochrana osobních údajů

Osobní údaje (název školy, jméno, adresa, telefon) uvedené v objednávce jsou použity pouze k vyřízení objednávky, vystavení faktury a k zaslání výrobků Českou poštou, a.s. V žádném případě nejsou tyto údaje dalším způsobem zpracovávány ani předány třetím osobám.     http://www.oldipo.cz © OlDiPo®, spol. s r.o.